مجموعه حوله ی هما شما را به خرید بهترین محصولات حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هر رول حوله یکبار مصرف در بازار تهران

آنچه در این مقاله میخوانید.....

لیست قیمت حوله های یکبار مصرف در بازارپخش عمده حوله یکبار مصرف هتلی لوگودارخرید اینترنتی حوله یکبار مصرف با کیفیتروش تولید حوله یکبار مصرف هتلیویژگی پارچه حوله یکبار مصرفصادرات حوله حمامی بچه گانه به کشورهای خارجی

هر رول حوله یکبار مصرف در بازار های تهران به صورت عمده و خرده با قیمت های متنوع ای بر اساس انواع آن به فروش می رسند

حوله یکبار مصرف چیست؟ چرا باید از حوله یکبار مصرف استفاده کنیم؟ فروش حوله یکبار مصرف در کجا ها بیشتر است؟ در کجا ها بیشتر از حوله یکبار مصرف استفاده می شود؟ اینها سوالایی است که ممکن است در ذهن شما بعد از شندید کلمه حوله یکبار مصرف به وجود بیاید.

حوله یکبار مصرف حوله ای است که در جنس های مختلف و با کیفیت های متنوع در بازار ایران و عمدتا در حوله فروشی ها به  فروش می رسد.

قیمت هر حوله یکبار مصرف معمولا بستگی به جنس و یا مکان فروش حوله دارد.

انواع حوله یکبار مصرف معمولا در آرایشگاه ها و یا هتل ها و… مورد استفاده قرار می گیرند.

از آنجا که حوله جز یکی از لوازم شخصی می باشد پس می بایست در مکان های عمومی حتما از حوله یکبار مصرف استفاده کنید تا دچار بیماری های پوستی نشوید.

قیمت هر رول حوله یکبار مصرف در بازار تهران

لیست قیمت حوله های یکبار مصرف در بازار

لیست قیمت حوله های یکبار مصرف در بازارحوله یکبار مصرف معمولا در جاهایی پر کاربرد است که مکان عمومی باشد، فروش این حوله ها در بازار بسیار زیار نیز می باشد.

متنوع بودن کیفیت این حوله ها موجب گردیده تا لیست قیمت این حوله ها هم زیاد شود.

دقت کنید وقتی به یک ارایشگاه می روید و موهای خود را کوتاه می کنید در کدام شرایط خوشحال تر می شوید: 

 1. در شرایطی که آن آرایشگاه مجهز به حوله یکبار مصرف برای شما باشد و بسیار تمیز باشد.
 2. یا در شرایطی که آن آرایشگاه تنها یک حوله داشته باشد و هر فردی که در آن آرایشگاه باشد مجبور است از همان یک حوله استفاده کند.

قطعه به یقین شما در شرایط اول خوشحال تر و خشنود تر هستید و این موضوع موجب می گردد که شما باز هم به همان آرایشگاه به دلیل رعایت بهداشتش بروید.

در مواقع دوم ممکن است بیماری های مو و پوست به شما منتقل شود و ممکن شما این شرایط را ببینید و دیگر به آن آرایشگاه به دلیل بهداستی نبود کارش نروید.

پخش عمده حوله یکبار مصرف هتلی لوگودار

پخش عمده حوله یکبار مصرف هتلی لوگودارحوله یکبار مصرف هتلی در هتل ها بسیار پر کاربرد است استفاده از این حوله های لوگو دار بهداشت را برای شما تضمین می کند.

پخش عمده و خرده این حوله معمولا از شرکت های تولیدی به همه شهر ها و استان ها ممکن است.

قیمت حوله هتلی بر اساس:

 • جنس
 • نوع بافت
 • کیفیت
 • رنگ و…

تعین می شود.

درست است ممکن است در هتل ها حوله ها را به خوبی تمیز کنند اما هرگز شما از تمیز بودن حوله به اندازه حوله خودتان مطمئن نیستید، همین دلیل موجب می گردد که یا از آن حوله استفاده نکنید یا اگر استفاده می کنید شک و تردید در دلتان رخنه کند.

اگر بخواهیم این موضوع را از سمت کارمندان هتل وارسی کنیم متوجه می شویم که شستوشوی روزانه برای آنها بسیار وقت گیر و سخت می باشد.

در اینجور مواقع حوله یکبار مصرف بسیار کاربرد دارد، هم دیگر نیاز نیست آن را بشویید و هم کسی که از آن استفاده می کند دیگر دچار تردید نمی شود و در کمال آرامش از آن استفاده می کند.

خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف با کیفیت

خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف با کیفیتشما نه تنها می توانید حوله ها را به صورت حضور خرید کنید، بلکه نوع دیگر خرید هم برای شما وجود دارد که خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف با کیفیت می باشد.

حوله های یکبار مصرف دارای انوام مختلفی می باشند که چند نمونه از آنها عبارت هستد از:

 • حوله استخری یکبار مصرف ( معمولا هنگامی که خودتان به استخر می روید یا کودکان خود را به استخر می برید بهتر است از آن استفاده نمایید )
 • حوله یکبار مصرف آرایشگاهی ( که معمولا در ارایشگاه ها و بعد از اینکه موهایتان را کوتاه کردید مورد استفاده قرار می گیرند )
 • حوله یکبار مصرف سوند ( که معمولا در سونا بعد از بخار گیری هستند )

این نوع حوله ها را هم می توانید به صورت عمده از فروشگاه های فروش عمده حوله به صورت آنلاین یا غیر آنلاین خریداری نمایید، و هم می توانید به صورت خرده خرید نمایید.

روش تولید حوله یکبار مصرف هتلی

روش تولید حوله یکبار مصرف هتلیروش تهیه و تولید حوله یکبار مصرف هتلی کار سختی نیست و حتی برخی از افراد آنها را در خانه تولید می کنند و سپپس به بازار عرضه می کنند.

 کارخانه تولید حوله با در نظر گرفتن موارد:

 • کیفیت
 • رنگ
 • نوع

این حوله ها را تولید می نمایند و سپس به تمامی نقاط ایران به عرضه می رسانند.

کیفیت یک حوله همیشه ماندگاری و دوام آن حوله را افزایش می دهد. 

رنگ کالا ها همیشه عامل انرژی بخشی و از بین رفتگی افسردگی می باشند حوله ها هم نیز از این استثنا دور نمی باشند و تاثیر بسیار زیادی بر روحیه شما دارند.

حوله ها داری نوع های مختلفی می باشند مثلا حوله های یکبار مصرف کلاه دار که بیشتر مناسب هتل ها، مسافر خانه ها، و یا یه طور کلی مکان های اقامتی مناسب هستند.

یا حوله های ساده که بیشتر برای ارایشگاه های مردانه و زنانه هستند که فقط برای رفع نیاز های کوچکی مثل پاک کردن موهای کوتاه شده و و یا پاک کردن صورت ها هستند.

ویژگی پارچه حوله یکبار مصرف

ویژگی پارچه حوله یکبار مصرفچند مورد از ویژگی های مهم پارچه حوله های یکبار مصرف عبارت هستند از: 

 1. این حوله ها دارای الیاف زیادی از پنبه می باشد و می توانند صد در صد آب را جذب کنند.
 2. این محصول در محیط های عمومی بسیار کاربردی می باشد، چرا که بهداشت شخصی و فردی را افزایش می دهند، و سبب می شوند که ویروس ها از یکی به دیگری انتقال نیابد.
 3. استفاده از این حوله ها نه تنها از شیوع بیماری جلو گیری می کنند، بلکه هزینه ها را هم کاهش می دهند چون هزینه شستوشویه حوله های بزرگ و صرف مایع های شستشو برای آنها خیلی بیشتر می شود.

به علاوه این حوله ها نرم، سبک، و ضد حساسیت می باشند و مصرف آن هیچ ضرری برای هیچکسی ندارد

صادرات حوله حمامی بچه گانه به کشورهای خارجی

صادرات حوله حمامی بچه گانه به کشورهای خارجیاز آنجا که تولیدی های کشوز ایران به تولید حوله حمامی ارزان و با کیفیت بچه گانه اهمیت فراوانی می دهند، موفق شده اند که هم نیاز کشو خود را بر طرف کنند و هم صادرات حوله یکبار مصرف از ایران به کشور های خارجی را افزایش دهند.

صادرات این نوع حوله ها موجب می گردد که: 

 • اقتصاد مملکت ایران قوی تر و قوی تر نسبت به قبل می شود.
 • بی کاری در ایران نیر کاهش می یابد و جوانان ایرانی به مشغله هایی مشغول می شوند و دیگر به مواردی همچون اعتیاد روی نمی اورند.
محمد رضا الهیاری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: آقای محمد رضا الهیاری

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129172586

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  شماره تماس: 09125986031

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: Holehoma@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: holehoma@telegram iconتلگرام: holehoma@

مجموعه حوله هما شما را به خرید بهترین محصولات حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید