مشاوره و سفارش

حوله ی تن پوش

حتما شما هم بارها اسم حوله تن پوش را شنیده و حتی آن را دیده‌اید یا شاید خودتان یکی از آن‌ها را دارید، اما ممکن است ندانید استفاده از آن خوب است یا بد؟ از همین ابتدا باید خاطر نشان کرد که این نوع حوله دارای مزایای بسیار زیادی است و اصلی ترین آن خشک کردن راحت بدن پس از استحمام به شمار می‌آید.

حوله تنپوش پردیس

حوله ی حمامی

حوله‌های حمامی؛ دم دسترین حوله‌ها برای استحمام و بسیار محبوب هستند. معمولاً آنها در میان اقشار کم‌درآمد مثل دانشجویان طرفداران زیادی دارند. تنوع رنگ و طیف قیمت متنوع (متناسب با جنس حوله) از دیگر دلایل محبوبیت حوله حمامی است.

حوله ی دست

کیفیت و استاندارد حوله دست و صورت بیش از هرچیز به نوع الیاف به کار رفته در آن وابسته است. تفاوتی ندارد که حوله را برای آشپزخانه و در شمار کالا و منسوجات آشپزخانه استفاده می‌کنید و یا یک حوله برای نیاز روتین شما در سرویس بهداشتی است. ضخامت بافت، عدم پرزدهی، رنگ ثابت و وزن حوله عواملی هستند که می‌توانید به تریب اولویت آن را در محصول موردنظر بررسی کنید و در نهایت بهترین را خریداری کنید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
حوله دست-سفارشیموجودتماس بگیرید
استخری-سفارشیموجودتماس بگیرید
حمامی-سفارشیموجودتماس بگیرید
تنپوش-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه حوله -سفارشیموجودتماس بگیرید
حوله میکروفایبر-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه حوله ی هما، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع حوله آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه حوله ی هما

محمد رضا الهیاری

Call Now Buttonتماس بگیرید